Pracovný svet je postavený na mužských pravidlách. My ženy sme do tohto sveta vstúpili neskôr. A preto sme mužské pravidlá jednoducho prijali a naučili sa ich akceptovať. Avšak ak používame najmä mužské spôsoby, vyčerpáva nás to. Na tomto školení sa dozviete, ako zúžitkovať obrovský potenciál ženskosti, ktorý dokáže do Vášho dňa priniesť spoluprácu, harmóniu a ušetrí Vám veľké množstvo síl.

Dátum školenia
24. jún
2021
Účastnícky poplatok
40,- €
bez DPH/osoba
Miesto
online

Jazyk
slovenský

Školenie Ženské pravidlá pre biznis je určené najmä ženám profesionálkam, ktoré hľadajú spôsoby, ako byť úspešné, ale aj autentické a šťastné.

Obsah školenia:

  • Čo nás ženy tak vyčerpáva
  • Rozdiel medzi mužskými a ženskými pravidlami
  • Najužitočnejšie ženské pravidlá pre biznis
  • Najužitočnejšie ženské pravidlá pre súkromný život
  • Ako začať používať tieto pravidlá

Dôležité informácie:

Školenie bude prebiehať online cez MS Teams. Registrácia je do 23.6.2021 do 12.00. Spolu s pozvánkou Vám pošleme aj link na školenie. Počas webinára sa môžete pýtať otázky pomocou chat-u alebo mikrofónu. Po prihlásení sa na webinár si prosím vypnite mikrofón a pre osobnejší kontakt uvítame zapnutú kameru.

Poplatok za školenie budeme fakturovať až po jeho ukončení.

Lektori
Povedali ste o nás

„Som veľmi nadšená. Lektorka prešla sama tou cestou, takže dávala dobré príklady. Prinútilo ma to zamyslieť sa nad sebou.“

„Školenie bolo super! Tak ma zaujalo, že som úplne prestala vnímať čas.“

„Oceňujem praktické rady, ktoré môžem okamžite aplikovať do môjho reálneho života.“

„Vďaka tomuto tréningu som si uvedomila silu ženskosti a hlavne sa nebáť ukázať svoju jemnosť ako žena. Prijala som fakt, že nepotrebujem nasledovať mužské pravidlá, ale môžem byť v mojej prirodzenej ženskej energii a zároveň dosahovať moje ciele v biznise.“

 

Čas školenia

13.00 – 15.00

Viac informácií

Monika Súkenníková

msukennikova@kpmg.sk

Ďalšie školenia

Hľadáte školenie, ktoré efektívnou a hravou formou trénuje Vaše kritické myslenie, prácu v tíme, vyjednávanie, komunikačné zručnosti a schopnosť prispôsobiť sa novým podmienkam s prepojením na finančnú gramotnosť a tvorbu rozpočtov?

KPMG Game of Business