Pracovný svet je postavený na mužských pravidlách. My ženy sme do tohto sveta vstúpili neskôr. A preto sme mužské pravidlá jednoducho prijali a naučili sa ich akceptovať. Avšak ak používame najmä mužské spôsoby, vyčerpáva nás to. Na tomto školení sa dozviete, ako zúžitkovať obrovský potenciál ženskosti, ktorý dokáže do Vášho dňa priniesť spoluprácu, harmóniu a ušetrí Vám veľké množstvo síl.

Dátum školenia
24. nov
2020
Účastnícky poplatok
40,- €
bez DPH/osoba
Miesto
online

Jazyk
slovenský

Školenie Ženské pravidlá pre biznis je určené najmä ženám profesionálkam, ktoré hľadajú spôsoby, ako byť úspešné, ale aj autentické a šťastné.

Obsah školenia:

  • Čo nás ženy tak vyčerpáva
  • Rozdiel medzi mužskými a ženskými pravidlami
  • Najužitočnejšie ženské pravidlá pre biznis
  • Najužitočnejšie ženské pravidlá pre súkromný život
  • Ako začať používať tieto pravidlá

Dôležité informácie:

Školenie bude prebiehať online cez Zoom. Registrácia je do 23.11.2020 do 16.00. Spolu s pozvánkou Vám pošleme aj link na školenie. Počas webinára sa môžete pýtať otázky pomocou chat-u alebo mikrofónu. Po prihlásení sa na webinár si prosím vypnite mikrofón a pre osobnejší kontakt uvítame zapnutú kameru.

Poplatok za školenie budeme fakturovať až po jeho ukončení.

Čas školenia

9.30 – 11.00

Viac informácií

Monika Súkenníková

msukennikova@kpmg.sk

Ďalšie školenia

Potrebujete sa zorientovať vo finančných výkazoch, hoci nie ste účtovník či finančný kontrolór? Toto školenie je pre všetkých, ktorí nepracujú priamo s financiami, ale stretávajú sa s nimi pri každodennej práci.