Školenie je určené pre ekonómov, finančných riaditeľov, kontrolórov a účtovníkov, ktorí chcú zefektívniť a skvalitniť svoje cash-flow projekcie a excelovské modely so zohľadnením všetkých dôsledkov COVID-19.

Dátum školenia
19. máj
2020
Účastnícky poplatok
zadarmo
Miesto
online

Jazyk
slovenský

Obsah:

Význam cash-flow pre hospodárenie spoločnosti a jej riadenie

Tipy a triky pri príprave akéhokoľvek kalkulačného modelu v Exceli

Historický cash-flow

Špecifiká pri modelovaní projekcie cash-flow

Dôsledky COVID-19 na cash-flow model

Otázky a odpovede

Školenie bude prebiehať online cez MS Teams. Ak nemáte nainštalovaný program MS Teams, na videohovor sa pripojíte cez svoj prehliadač.

Rezervujte si miesto čo najskôr, počet účastníkov je obmedzený. Iba zaregistrovaní účastníci dostanú link na pripojenie sa na webinár. Ak je už stav účastníkov plný, napíšte, prosím Sylvii Klobučníkovej (sklobucnikova@kpmg.sk), ktorá vám poskytne informácie o dodatočnom termíne.

Dôležité informácie:

Školenie bude prebiehať online cez MS Teams. Ak nemáte nainštalovaný program MS Teams, na videohovor sa pripojíte cez svoj prehliadač. Počas webinára sa môžete pýtať otázky pomocou chat-u alebo mikrofónu.

Rezervujte si miesto čo najskôr do 17.5.2020, počet účastníkov je obmedzený. Zaregistrovaní učastníci dostanú link na pripojenie deň pred konaním webinára.

Ak je už stav účastníkov plný, napíšte, prosím Sylvii Klobučníkovej (sklobucnikova@kpmg.sk), ktorá vám poskytne informácie o dodatočnom termíne.

Svojou účasťou na webinári dávate súhlas s tým, že sa školenie bude nahrávať a môže byť publikované na našej stránke pre ostatných, ktorých táto téma zaujíma.

Lektori
Karol Balco
Karol Balco
Senior manažér
Oddelenie valuácií a finančného modelovania
Miroslav Talian
Miroslav Talian
Senior manažér
Oddelenie transakčného poradenstva
Program

10:00 – 11:00

Ďalšie školenia

Chcete si zjednodušiť a zautomatizovať finančný aj manažérsky reporting? Prihláste sa na interaktívne školenie zamerané na praktickú prácu s aplikáciou Power BI pod vedením našej skúsenej lektorky.

Školenie Power BI – ONLINE

Cítite sa vyčerpaná a máte pocit, že si všetko musíte urobiť sama? Stáva sa Vám, že sa dostávate do vyčerpávajúcich sporov s kolegami či mužmi v súkromí? Chceli by ste si zjednodušiť život a pritom dosahovať rovnaké alebo lepšie výsledky?

Potrebujete sa zorientovať vo finančných výkazoch, hoci nie ste účtovník či finančný kontrolór? Toto školenie je pre všetkých, ktorí nepracujú priamo s financiami, ale stretávajú sa s nimi pri každodennej práci.