Školenie je určené pre ekonómov, finančných riaditeľov, kontrolórov a účtovníkov, ktorí chcú zefektívniť a skvalitniť svoje cash-flow projekcie a excelovské modely so zohľadnením všetkých dôsledkov COVID-19.

Dátum školenia
19. máj
2020
Účastnícky poplatok
zadarmo
Miesto
online

Jazyk
slovenský

Obsah:

        Význam cash-flow pre hospodárenie spoločnosti a jej riadenie

        Tipy a triky pri príprave akéhokoľvek kalkulačného modelu v Exceli

        Historický cash-flow

        Špecifiká pri modelovaní projekcie cash-flow

        Dôsledky COVID-19 na cash-flow model

        Otázky a odpovede

 

Školenie bude prebiehať online cez MS Teams. Ak nemáte nainštalovaný program MS Teams, na videohovor sa pripojíte cez svoj prehliadač.

Rezervujte si miesto čo najskôr, počet účastníkov je obmedzený. Iba zaregistrovaní účastníci dostanú link na pripojenie sa na webinár. Ak je už stav účastníkov plný, napíšte, prosím Sylvii Klobučníkovej (sklobucnikova@kpmg.sk), ktorá vám poskytne informácie o dodatočnom termíne.

Dôležité informácie:

Školenie bude prebiehať online cez MS Teams. Ak nemáte nainštalovaný program MS Teams, na videohovor sa pripojíte cez svoj prehliadač. Počas webinára sa môžete pýtať otázky pomocou chat-u alebo mikrofónu.

Rezervujte si miesto čo najskôr do 17.5.2020, počet účastníkov je obmedzený. Zaregistrovaní učastníci dostanú link na pripojenie deň pred konaním webinára.

Ak je už stav účastníkov plný, napíšte, prosím Sylvii Klobučníkovej (sklobucnikova@kpmg.sk), ktorá vám poskytne informácie o dodatočnom termíne.

Svojou účasťou na webinári dávate súhlas s tým, že sa školenie bude nahrávať a môže byť publikované na našej stránke pre ostatných, ktorých táto téma zaujíma.

Lektori
Karol Balco
Karol Balco
Senior manažér
Oddelenie valuácií a finančného modelovania
Miroslav Talian
Miroslav Talian
Senior manažér
Oddelenie transakčného poradenstva
Program

10:00 – 11:00 

Ďalšie školenia

Hľadáte školenie, ktoré efektívnou a hravou formou trénuje Vaše kritické myslenie, prácu v tíme, vyjednávanie, komunikačné zručnosti a schopnosť prispôsobiť sa novým podmienkam s prepojením na finančnú gramotnosť a tvorbu rozpočtov?

KPMG Game of Business