Platforma MS Power poskytuje podnikovým funkciám slobodu pri vývoji aplikácií, zostáv a automatizácii vlastných procesov. Jej jednoduchosť použitia vytvára kultúru inovácií a pomáha spoločnostiam realizovať nevyužitú hodnotu, ku ktorej predtým nemali prístup.

Dátum školenia
12. máj
2022
Účastnícky poplatok
Zadarmo
Miesto
Online

Jazyk
Slovenský

Obsah školenia:

— Prehľad:

MS Power Platform sa v poslednej dobe rýchlo vyvíja. Povedzme si viac o samotnej platforme a jej komponentoch, ktoré sú momentálne k dispozícii.

— Power Automate:

Power Automate je nástroj pracovného toku, ktorý dokáže rýchlo automatizovať akýkoľvek proces alebo úlohu vo vašich organizáciách. Ukážeme si, ako ho môžete použiť na praktickom príklade a vysvetlíme jeho možnosti súvisiace s RPA (robotická automatizácia procesov).

— Power Apps:

Power Apps je súprava aplikácií, služieb, konektorov a zdrojov údajov, ktorá poskytuje prostredie na rýchly vývoj aplikácií na vytváranie vlastných aplikácií pre vaše obchodné potreby. Ukážeme vám aplikácie, ktoré nám pomohli dodať hodnotu našim zákazníkom bez toho, aby sme museli zostavovať aplikáciu od začiatku.

— Power BI:

Power BI je známy balík nástrojov podnikovej analýzy na analýzu a vizualizáciu údajov. Ukážeme rôzne prípady použitia Power BI / Power Query, ako sú techniky dolovania dát, finančná a sektorová analýza, automatizovaný reporting cash flow alebo online controlling. V krátkosti predstavíme DAX (Data Analysis eXpressions) a dátové modelovanie.

Dôležité informácie:

Iba zaregistrovaní účastníci dostanú link na pripojenie sa na webinár.

Školenie organizujeme v spolupráci s Britskou obchodnou komorou na Slovensku. Registrovať sa môžete kliknutím TU alebo cez náš registračný formulár nižšie.

Školenie bude prebiehať cez MS Teams od 10.00 do 11.00. Ak nemáte nainštalovaný MS Teams, tiež sa môžete webinára zúčastniť, video hovor budete mať pomocou Vášho prehliadača.

Registrácia je otvorená do 11. 5. 2022 do 16.00.

Lektori
Mária Hatalová
Mária Hatalová
Manager
Finance and Digital Advisory
Juraj Čirč
Juraj Čirč
Assistant Manager
Technology Advisory
Juraj Hanuš
Juraj Hanuš
Consultant
Technology Advisory
Rozvrh:

od 10,00 do 11,00

Ďalšie školenia

Potrebujete sa zorientovať vo finančných výkazoch, hoci nie ste účtovník či finančný kontrolór? Toto školenie je pre všetkých, ktorí nepracujú priamo s financiami, ale stretávajú sa s nimi pri každodennej práci.