Škola dane z príjmov právnickej osoby je školiaci program pre všetkých, ktorí sa v rámci svojej práce stretávajú s daňovou problematikou, prípadne jej znalosť potrebujú na ďalšie pracovné rozhodovanie.

Dátum školenia
29. apr
2020
Účastnícky poplatok
25 € s DPH/osoba (50% zľava)
plná cena 50 € s DPH/osoba
Miesto
online

Jazyk
slovenský

Čo ponúkame?

Cyklus seminárov je rozdelený na viaceré časti, v prvých troch z nich vás detailne oboznámime s princípmi dane z príjmov právnickej osoby.

V tretej časti sa zameriame na daňové a nedaňové výdavky.

Účastníci budú mať možnosť počas školenia diskutovať s prezentujúcimi, ktorí vďaka bohatým skúsenostiam doplnia vysvetlenia aj na základe skutočných príkladov z praxe.

Školenie bude online live, takže budete mať možnosť sa pýtať otázky, ktoré Vás zaujímajú.

Školenie bude prebiehať online cez MS Teams od 10.00 do 11.00. Rezervujte si miesto čím skôr, počet účastníkov je obmedzený.

Ak je už stav naplnený a máte záujem sa zúčastniť, pripravíme ďalší termín. Napíšte prosím Monike Súkenníkovej na msukennikova@kpmg.sk.

Ak nemáte nainštalovaný MS Teams, tiež sa môžete školenia zúčastniť, video hovor budete mať pomocou Vášho prehliadača.

Lektori
Zuzana Kolečavová
Zuzana Kolečavová
Manager
Tax
Martin Šiška
Martin Šiška
Assistant Manager
Tax
Program

10.00 – 11.00

Ďalšie školenia

Pracujete na finančnom oddelení a želáte si, aby kolegovia z iných oddelení lepšie rozumeli ekonomickému dopadu svojich rozhodnutí? Potrebujete sa zorientovať vo finančných výkazoch, hoci nie ste účtovník či finančný kontrolór?

Financie pre nefinančníkov ONLINE

Odložené dane sú jedna z najzložitejších oblastí účtovníctva. Richard Farkaš vám na pripravovanom školení ukáže, ako predchádzať chybám pri posudzovaní odložených daní.